Forum Kluczbork.pl
30.07.14 06:59:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Urzad Pracy Kluczbork Prawda i Mity  (Przeczytany 1291 razy)
SławeK_KLB
Newbie
*

« : 27.02.12 12:01:36 »

Wiec Jak  W temacie   Wszystko  co o Kluczborskim   Urzędzie  pracy  i o tych ofertach pracy    ( Prawda i  Mity )

Fakty o  Urzędniczkach  Powiatowego urzędu  pracy   :

- Brak  Dobrych Ofert Pracy na Terenie KLUCZBORKA

- Kursy Nie  Opłacalne i Beznadziejne   

-Godne Oferty  pracy po Których można  znaleźć  Prace  szybko

-Więcej   Dodawajcie     

Piszę Prawdę tą co Boli  Dla tego ..!!!   inne osoby się mnie boja;]  hehe Uśmiech  nooby do bicia Uśmiech
remek1983
Newbie
*

« Odpowiedz #1 : 1.03.12 17:33:24 »

Jeśli idzie o pracę, to niestety w Kluczborku jest bida. Niestety spora część ogłoszeń powtarza się, a nawet sądząc po stanowiskach dotyczy to także ofert zamkniętych. Urząd pracy jest od tego, aby zainteresować się tym zjawiskiem, ale niestety nikt tego już nie kontroluje. Grunt, że posada jest, trzynastki i inne premie za nieróbstwo. Gdzie jak gdzie, ale przynajmniej tam powinien być tryb akordowy.
Rem
Newbie
*

« Odpowiedz #2 : 11.03.12 06:30:16 »

Podczas gdy to wszystko prawda, a przynajmniej tak bylo i jestem pewien, ze sie nie zmienilo, ja- jako nowy czlonek forum- usiluje zrozumiec logike w uzyciu spacji przez Slawka_KLB.... Dlaczego takie odstepy pomiedzy slowami, no i te wielkie litery? Czy to po to by jego slowa bardziej rzucaly sie w oczy?.... Mrugnięcie
SławeK_KLB
Newbie
*

« Odpowiedz #3 : 11.03.12 11:04:33 »

Podczas gdy to wszystko prawda, a przynajmniej tak bylo i jestem pewien, ze sie nie zmienilo, ja- jako nowy czlonek forum- usiluje zrozumiec logike w uzyciu spacji przez Slawka_KLB.... Dlaczego takie odstepy pomiedzy slowami, no i te wielkie litery? Czy to po to by jego slowa bardziej rzucaly sie w oczy?.... Mrugnięcie

Nie  wiem tak  jakoś  Wyszło  a może   masz  racje  kto   wie;]  to już moja Tajemnica  ;]

Piszę Prawdę tą co Boli  Dla tego ..!!!   inne osoby się mnie boja;]  hehe Uśmiech  nooby do bicia Uśmiech
micamic
Newbie
*

I znowu niecelne trafienie...

« Odpowiedz #4 : 11.03.12 11:15:29 »

ja- jako nowy czlonek forum- usiluje zrozumiec logike w uzyciu spacji przez Slawka_KLB....

Powodzenia Uśmiech

Ludzie potykają się nie o góry lecz o bobrowiska.
SławeK_KLB
Newbie
*

« Odpowiedz #5 : 11.03.12 11:19:00 »

ja- jako nowy czlonek forum- usiluje zrozumiec logike w uzyciu spacji przez Slawka_KLB....

Powodzenia Uśmiech

ale się rozpisałeś;]    haha

Rem
Newbie
*

« Odpowiedz #6 : 15.03.12 11:47:41 »

Tajemnicza spacja.... hmm.. To musi byc jakis nowy model;) Ale jesli nie, to polecam naciskac jednym szybkim ruchem kciuka i natychmiast puscic- dla mnie dziala bezblednie! Podobnie z interpunkcja- dlugie odstepy pomiedzy slowami warto niekiedy zastapic chocby przecinkiem lub- jesli masz dobry dzien- nawet kropka;) Wracajac do urzedu pracy- podejrzewam, ze ubiegajac sie o nowa prace ludzie patrza na takie rzeczy, jak interpunkcja. Byc moze oferty dla tych nielicznych wybrancow losu, ktorzy posiedli ten talent, trzymane sa pod lada w tajnym sejfie?... Mrugnięcie
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!