Forum Kluczbork.pl
19.04.14 13:56:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
Autor Wątek: Galeria Miodowa  (Przeczytany 5394 razy)
SławeK_KLB
Newbie
*

« : 9.03.12 11:22:47 »

a Wiec  co do  tej  Galeri   to co się  można  dowiedzieć i znaleźć  w sieci  wiec

Galeria Miodowa znajduje się w dobrze skomunikowanym obrębie miasta z wygodnym dojazdem do dróg krajowych: nr 42  oraz nr 11 (relacja Lubliniec – ostrów Wielkopolski). Ok. 100 m od Galerii w kierunku zachodnim znajduje się dworzec PKS Kluczbork

ADRES

Ul. Byczyńska
46-203 Kluczbork
TELEFON (SIEDZIBA INWESTORA)

Tel:  (32) 400 42 60
Fax: (32) 400 42 01

GALERIA MIODOWA
O galerii

"Galeria Miodowa" to nowoczesne centrum handlowe o całkowitej powierzchni ok. 12.475,00 m2, zapewniającym około 11.000 m2 powierzchni najmu.

Ofertę Galerii stanowić będzie w sumie około 30 sklepów oraz supermarket spożywczy zaprojektowane na parterze (poziom 0).

Parking naziemny zapewnia około 343 miejsc parkingowych

BIURO PODRÓŻY / punkt 2.21

CROPP TOWN / punkt 2.22

DROGERIA JASMIN / punkt 2.03

FACE / punkt 2.07

HOUSE / punkt 2.25

JYSK / punkt 1.03

KAWIARNIA / punkt 2.19

KILILA / punkt 1.05

KILILA / punkt 1.06

KOLPORTER / punkt 2.04

http://sw.kolporter.com.pl/site.php?p=2&g=0

MEDIA EXPERT / punkt 1.04

http://www.mediaexpert.pl/

NA DOBRE I NA ZŁE / punkt 2.05

PAN HILARY / punkt 2.15

TESCO / punkt 2.00

Poniedziałek - Sobota: godz: 10:00 - 21:00
Niedziela: godz: 10:00 - 20:00

GALERIA MIODOWA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ
25/11/2011

Galeria Miodowa w dniu 25 listopada 2011r. otrzymała uostatecznione pozwolenie na budowę.

BUDOWĘ CZAS ZACZĄĆ!!!
28/11/2011

Budowa Galerii Miodowej zostanie rozpoczęta w dniu 5 grudnia 2011r.
Prace budowlane ruszą zgodnie z zakładanym harmonogramem i będą trwać około 9 miesięcy.

Co  do  pracy  Jak  narazie.. nie  wiadomo co i jak  na stronie ma   gdzie  składać  cv i na jakie stanowiska

lub Nasz Kluczborski  Urząd pracy  powinien  wystartować  do inwestora  z zapytaniem  kogo  potrzebuje i  robić  Kursy  dla ludzi z naszego  miasta   i z poza ( Ale nie wiem jak narazie nic czy urząd pracy w Kluczborku myśli  o nas   Ludziach bez pracy bez zbędnych spekulacji )

żrodło galeriamiodowa.pl/

Piszę Prawdę tą co Boli  Dla tego ..!!!   inne osoby się mnie boja;]  hehe Uśmiech  nooby do bicia Uśmiech
xxl
Newbie
*

« Odpowiedz #1 : 9.03.12 12:18:47 »

Napisali

"Ok. 100 m od Galerii w kierunku zachodnim znajduje się dworzec PKS Kluczbork"

1. chyba w kierunku południowym
2. Nie 100m a 1500m w linii prostej(to jakieś 2 km drogami)

Duży uśmiech Uśmiech Mrugnięcie Szok
sk
Newbie
*

« Odpowiedz #2 : 9.03.12 15:09:26 »

Zobaczyli na mapie w google , że pisze PKS Kluczbork i wpisali bez sprawdzenia , że to dworzec ; A to baza autobusowa Uśmiech
Pan Hipolit
Newbie
*

Są ludzie i taborety ba nawet kilofy !!!

« Odpowiedz #3 : 9.03.12 23:52:06 »

Jak tak dalej kluczbork bedzie rozbudowywał się to trzeba będzie uruchomić komunikacje podmiejska.

"Polakom mozna zrobić wiele ale z polakami nic nie można zrobić " !!!
Cytat: Marszałek Józef Piłsudski
SławeK_KLB
Newbie
*

« Odpowiedz #4 : 11.03.12 11:06:11 »

Jak tak dalej kluczbork bedzie rozbudowywał się to trzeba będzie uruchomić komunikacje podmiejska.

Jak  wierzysz w bajki ;] to tak się  stanie  pewno będzie autobus   który będzie jeździł do Galerii  (ale  wątpię W to)

Piszę Prawdę tą co Boli  Dla tego ..!!!   inne osoby się mnie boja;]  hehe Uśmiech  nooby do bicia Uśmiech
micamic
Newbie
*

I znowu niecelne trafienie...

« Odpowiedz #5 : 11.03.12 11:12:32 »

Do galerii czy do Nomi jest 20 minut spacerkiem z centrum (jeśli w naszym mieście jest coś takiego jak centrum).
Dajcie spokój z komunikacją miejską.
Lepiej nich zrobią dobry chodnik.

Ludzie potykają się nie o góry lecz o bobrowiska.
SławeK_KLB
Newbie
*

« Odpowiedz #6 : 11.03.12 11:21:56 »

Do galerii czy do Nomi jest 20 minut spacerkiem z centrum (jeśli w naszym mieście jest coś takiego jak centrum).
Dajcie spokój z komunikacją miejską.
Lepiej nich zrobią dobry chodnik.

Ja   bym tam  dla  starszych osób...  lub  matki z  wózkiem  uruchomił busa Które  wozi takie osoby które by były chętne a  nawet  tak zwane  Riksze  ale   przecież  taksówki są  wiec  wszystkie podobne pomysły idą W błoto

micamic
Newbie
*

I znowu niecelne trafienie...

« Odpowiedz #7 : 11.03.12 14:09:00 »

Kluczbork jest za mały na taką galerię. Jedyny efekt będzie taki, że centrum opustoszeje i właściciele małych sklepów na tym ucierpią.

Ludzie potykają się nie o góry lecz o bobrowiska.
SławeK_KLB
Newbie
*

« Odpowiedz #8 : 11.03.12 17:21:00 »

Kluczbork jest za mały na taką galerię. Jedyny efekt będzie taki, że centrum opustoszeje i właściciele małych sklepów na tym ucierpią.
Pamiętaj ze Kluczbork  się rozrasta

Pan Hipolit
Newbie
*

Są ludzie i taborety ba nawet kilofy !!!

« Odpowiedz #9 : 12.03.12 23:54:53 »

Kluczbork to specyficzne miasto,gdzie ktoś wyjdzie z dobrą inicjatywą to inny ją spali na panewce.Jedyna dobra inicjatywa to rozbudowa miasta w kierunku północnym i stworzenie małej strefy ekonomicznej. Zobaczycie za jakieś 15-20 lat rozbudowa osiedli tak pójdzie z postępem że miasto wchłonie Ligoty,Krasków,Kuniów,Gotartów i Kujakowice Dolne jako dzielnice.Same kujakowice dolne sa już przy samym miescie,stary ślepy kawałek ul. byczyńskiej to są już kujakowice dolne,a mało kto o tym wie że taki tam jest adres, ja akurat wiem to od energetyki i podwykonawców TP.SA oraz od pracowników poczty.
Dziś akurat byłem koło tej budowanej Galerii Miodowej i praca wre jak w ulu.

"Polakom mozna zrobić wiele ale z polakami nic nie można zrobić " !!!
Cytat: Marszałek Józef Piłsudski
SławeK_KLB
Newbie
*

« Odpowiedz #10 : 14.03.12 10:16:00 »

Kluczbork to specyficzne miasto,gdzie ktoś wyjdzie z dobrą inicjatywą to inny ją spali na panewce.Jedyna dobra inicjatywa to rozbudowa miasta w kierunku północnym i stworzenie małej strefy ekonomicznej. Zobaczycie za jakieś 15-20 lat rozbudowa osiedli tak pójdzie z postępem że miasto wchłonie Ligoty,Krasków,Kuniów,Gotartów i Kujakowice Dolne jako dzielnice.Same kujakowice dolne sa już przy samym miescie,stary ślepy kawałek ul. byczyńskiej to są już kujakowice dolne,a mało kto o tym wie że taki tam jest adres, ja akurat wiem to od energetyki i podwykonawców TP.SA oraz od pracowników poczty.
Dziś akurat byłem koło tej budowanej Galerii Miodowej i praca wre jak w ulu.

Być może ale  połowa  z nas nie doczeka  takiej rozbudowy   Opole     będzie wyglądać jak  Warszawa  a Kluczbork jak opole  jak tak dalej  Tusk i inne  posłowskie marionetki  będą rządziły  polska to na pewno    nawet 50 nie  dozyjemy

kluczbork
Newbie
*

« Odpowiedz #11 : 31.03.12 14:15:29 »

Witam
Wszystko fajnie ale ....  pojazdy budowlane na noszą błoto  na okoliczne ulice... >:
Powinna być myjka do kół pojazdów wyjeżdżających z budowy , a okoliczne ulice myte zamiatane (zamiatarkami)
( żródło http://www.frutiger.pl/
SławeK_KLB
Newbie
*

« Odpowiedz #12 : 8.05.12 18:58:38 »

Nowe  Fakty?  >
 apteka Na Dobre i Na Złe
> biuro podróży Conti
> sklep obuwniczy CCC
> sklep odzieżowy Cropp Town
> sklep obuwniczy Deichmann
> drogeria Jasmin
> drogeria Natura
> sklep odzieżowy Face
> sklep odzieżowy House
> JYSK (artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania)
> kawiarnia
> Kilila (centrum chińskie)
> salon prasowy Kolporter
> sklep sportowy Martes Sport
> Media Expert (sprzęt RTV i AGD),
> salon optyczno-okulistyczny Pan Hilary
> supermarket Tesco.

Szara hala na ulicy Byczyńskiej już stoi. Pod dachem jest 12.475 metrów kwadratowych, z czego 11 tysięcy mkw. będą zajmować :

> 30 sklepów
    > supermarket Tesco.

a  Pytanie ...   a kto wie??    kiedy będą kogoś poszukiwać do pracy ??   wie ktoś ma ktoś jakieś Kontakty   do rozkładnia  towarów Uśmiech  itd  to dawajcie znać Uśmiech

skrzat
Newbie
*

overseas

« Odpowiedz #13 : 8.05.12 21:17:35 »

juz zaczynaja szukac;) wujek google pozdrawia;)
SławeK_KLB
Newbie
*

« Odpowiedz #14 : 13.05.12 16:53:27 »

juz zaczynaja szukac;) wujek google pozdrawia;)

Ciekawe  gdzie     jakoś  przeszukuje neta kiedy  co i jak i jakoś nie widzę  proponuje rozwiń Temat  jak   masz namiary będę  wdzięczny

Strony: [1] 2 3
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!